Kurzy

MANŽELSTVÍ

Předtím, než se člověk vydá na tak důležitou plavbu, jako je manželství, musí znát určité věci. Jenom s nimi může nabrat ten správný kurz. Každé úspěšné manželství je postaveno na
základních principech. Pokud máš nástroje k tomu, jak zvládat překážky, které manželství přináší – a víš, jak je použít – můžeš vytvořit šťastné partnerství, které trvá celý život.

Na čem závisí šťastný vztah? Co ho udržuje při životě a způsobuje, že stojí zato? Co můžete udělat pro to, aby Vaše manželství vydrželo? Počet manželství převyšuje počet rozvodů, ale je tam jen malý rozdíl. Ve skutečnosti mnohé problémy ve společnosti pocházejí z rozpadlých manželství, ale Vy můžete zabránit tomu, aby to s tím Vaším nešlo z kopce. Základní zákony života platí i v manželství. Existují způsoby, jak posílit Vaši lásku a vybudovat vztah, který bude den za dnem silnější.

Jak zachránit manželství

Jak se dá napravit manželství, které vypadá, že se řítí do záhuby? Co dělat, když se pár neustále hádá? Jak zvrátit situaci, když jeden z páru nebo oba uvažují o odloučení, a jejich manželství je už v troskách? L. Ron Hubbard zjistil přesné důvody, proč se manželství rozpadají, proč se vytrácí komunikace mezi dvěma lidmi a proč se jeden z partnerů pokouší odejít. Jak se dá taková nepříjemná situace zvrátit?

Osobnostní dotazník

Vyplňte bezplatně osobnostní dotazník a my Vám jej s radostí vyhodnotíme. Následně se Vám ozveme s výsledky.