Kurzy

PŘEŽITÍ A PROSPERITA

Existuje odpověď na to, jak v životě dosáhnout všeho, co chceme. Existuje způsob, jak se zbavit dřiny související s řízením Vašich záležitostí a zvládání utrpení spojeného se zvyšováním nákladů. Nakonec na tom závisí Vaše osobní štěstí a duchovní snažení. Když víte jak na to, dokážete zvládnout finanční záležitosti. Potom, i kdybyste čelili krizi, dokážete se z ní rychle dostat. Co je klíčem k Vaší jistotě? Kurz Scientologické nástroje pro finanční jistotu Vám poskytne principy, které rozhodují o financích – jednotlivce nebo organizace jakékoliv velikosti. Díky jistotě můžete svůj život zasvětit vyšším cílům.

Je Váš život ovlivněný stresem a napětím z finanční nouze? Když je Vaše pozornost zaměřená víc na „finance“ než na užívání si plného života, nabízíme Vám kurz, jenž Vám poskytne nástroje, které Vás vrátí na cestu lepšího přežití a štěstí. Kurz Scientologické nástroje na překonání finančního stresu Vám ukáže, jak můžete převzít kontrolu a efektivně zvládnout malé nebo zdánlivě velké finanční krize. Taktéž Vám poskytne nástroje, které v první řadě zabrání vzniku krize. Tyto základy pocházející ze zkušeností v organizacích, rozhodují o finanční situaci společnosti jakékoliv velikosti a jsou stejně použitelné v oblasti osobních financí. Svou pozornost pak můžete zaměřit na činnosti, na kterých Vám nejvíc záleží.

Chceš žít naplňující a šťastný život a být svobodný? Větší nadbytek dělá život méně stresující a více uspokojivý. Ale jak ho získat? Odpověď najdete v základech přírodních zákonů a kurz Scientologické principy prosperity Vám tyto zákony představí. Díky nim můžete být úspěšní a naplnit tak své touhy a přání. Vaše přežití je důležité pro Vás, Vaši rodinu a pro ty, kterým na Vás záleží. Znalost a používání principů prosperity Vám pomohou a Vy můžete pomoci těm, na kterých Vám nejvíc záleží.

Osobnostní dotazník

Vyplňte bezplatně osobnostní dotazník a my Vám jej s radostí vyhodnotíme. Následně se Vám ozveme s výsledky.