Kurzy

CÍLE A ÚČELY

Bez cílů a ambicí se můžete cítit v životě ztracení. Lidé, kteří aktivně nepracují na dosahování svých cílů, jsou nešťastní. Podléhají všem stresům moderního života. Příliš často si lidé stanovují cíle a i přes vynaloženou námahu je nedosahují. Proč se to děje? Jak se to dá vyřešit? Kurz Jak si stanovovat a dosahovat své cíle Vám na tyto otázky odpoví. Ukáže Vám, jak si stanovit cíl a poskytne Vám detailní postupy k jeho dosažení.

Co byste měli udělat, když se Vaše osobní vztahy zhoršují? Jak byste měli zvládat své dluhy? Jak se dá napravit situace, když Vás vaše práce přestává bavit? Pro takové a podobné situace existují přesné vzorce – konkrétní kroky založené na přirozených zákonech, které vždy fungují. Zjistěte, jak můžete získat úplnou kontrolu nad každou oblastí nebo situací. Naučte se praktické vzorce, které odvrátí špatné stavy a posílí ty dobré. Když znáte a používáte informace z tohoto kurzu, můžete vyřešit jakýkoliv nepříznivý stav a posílit všechny příznivé. Váš život se může vyzvednout do nových výšin.

K dosažení svých cílů potřebujete osobní nadšení a aktivitu. Musíte překonávat překážky a stále postupovat vpřed. Úspěch proto vyžaduje osobní motivaci. Tak proč tak často věci odkládáme? A někdy něco skončíme a neděláme nic? Proč občas odložíme nějakou triviální věc, která se později stane problémem? Kurz Jak získat motivaci Vám na tyto otázky odpoví. Ukáže Vám, jak překonat překážky k dosažení čehokoli, co chcete. Poskytne Vám know-how toho, aby práce byla jednodušší a více žádoucí, takže Vaše motivace poroste. 

V dnešním světě rychlých počítačů a velmi rychlých komunikačních linií zastaralé administrativní systémy nefungují. Jak tedy můžete držet krok s dobou? Rychlejší vybavení je jedno řešení. Ale stroje nejsou úplnou odpovědí. Za každým strojem je skutečný živý člověk. V pozadí každého úspěšného podnikání, organizace, skupiny nebo aktivity je někdo, kdo umí organizovat a plánovat. Kurz Efektivní organizování času Vám ukáže, jak můžete zvládnout víc v kratším čase tak, že použijete základy efektivity. Hodně lidí nemá ani ponětí, jak se to dělá – tento kurz Vám to ukáže. 

Všichni se shodneme na tom, že lidem by se dařilo lépe, kdyby měli věci lépe zorganizované. Klíčem a často chybějícím prvkem osobního úspěchu je organizování, které je nevyhnutné pro prosperitu rodiny, skupiny, organizace nebo firmy. Dosažení cílů bez ohledu na jejich velikost si vyžaduje znalosti a používaní organizovaní. Kurz Scientologické nástroje pro organizování k úspěchu Vám ukáže, jak můžete co nejefektivněji organizovat svůj čas a uspořádat své aktivity do logické posloupnosti, abyste byli úspěšní.

Proč lidé respektují a podporují někoho jako vůdce a jiného se straní nebo ho nesnáší? Čím to je, že jeden vedoucí pracovník dosahuje prosperity a platí svůj personál dobře, zatímco jiný je neúspěšný? Je to osud? Štěstí? Nějaký zvláštní dar, kterým oplývá „ten úspěšný“? Kurz Scientologické nástroje pro efektivní vůdcovství Vám na tyto otázky odpoví a poskytne Vám skutečné principy vůdcovství. Vedoucí pracovník vybavený znalostmi a nástroji z tohoto kurzu může dosáhnout respektu a spolupráce svého personálu. A díky použití těchto nástrojů vůdců může dosáhnout vyšší úrovně existence pro všechny zúčastněné.

Osobnostní dotazník

Vyplňte bezplatně osobnostní dotazník a my Vám jej s radostí vyhodnotíme. Následně se Vám ozveme s výsledky.