Kurzy

DĚTI A MLÁDEŽ

Každý rodič chce pro své dítě udělat maximum. Snaží se o to už od jeho početí, během porodu i kojeneckého věku, aby mu zajistil ten nejlepší start do života. Ale co by měla matka dělat? Čemu by se měla vyhýbat? A co by měl vědět otec, aby byl dobrým rodičem? Rodiče by měli vědět, co může ovlivnit nenarozené dítě. Co by měli rodiče udělat pro co největší dobro svého dítěte, když je dítě schopné si pamatovat věci, které se staly před jeho narozením? Odpovědi na tyto i další otázky jsou obsahem kurzu Jak mít šťastné miminko.

Výchova dospívající mládeže nemusí být boj. Může to být jedna z nejvděčnějších zkušeností. Ale když se k dětem nedodává návod k použití, otázkou zůstává, jak na to? Jak jim můžete pomoci, aby vyrostli ve šťastné a poctivé jedince, jejichž život je založený na vlastní iniciativě? Naučte se základní principy výchovy dospívající mládeže. Poskytněte jim pevné základy, na kterých mohou vyrůst a být úspěšní. Tento kurz Vám ukáže jak na to.

Rodiče se snaží vychovávat svoje děti nejlépe, jak dovedou, ale většina z nich považuje proces výchovy za metodu pokus/omyl. Jak by měli rodiče vychovávat děti, aby byly sebeurčené a iniciativní, a činili konstruktivní rozhodnutí? Existuje množství názorů, jak by se to mělo dělat, ale jsou tu nějaké spolehlivé principy, kterým je možné důvěřovat? Materiály z tohoto kurzu obsahují odpovědi na tyto otázky.

Osobnostní dotazník

Vyplňte bezplatně osobnostní dotazník a my Vám jej s radostí vyhodnotíme. Následně se Vám ozveme s výsledky.